BEYLİKDUZUCİCEKCİLİK.NET sipariş verdiğiniz ürünleri 09:İE 19 ARASINDA teslimat gerçekleşir. arasında teslim saat seçeneği ve Özel teslimat saati ile çiçeklerinizi zamanında teslim etmektedir...

TESLİMAT ŞARTLARI NELERDİR?

Mağazamızdan siparişini verdiğiniz ürünlerin birebir aynısı yapılır ve teslim edilir.
Siparişlerinizi haftanın yedi günü saat 09:00-20:00 saatleri arasında verebilirsiniz. (Bu saatler dışında verilen siparişler ertesi güne aktarılır)
Özel günlerde (sevgililer günü, anneler günü vs.) yoğunluk nedeniyle teslimat saatinde gecikmeler olabilir. Teslim esnasında alıcı yok ise;
Teslimat yeri ev adresi ise kapı komşularına veya varsa apartman/site güvenliğine ya da görevlisine/kapıcıya bırakılır.
İşyeri ise kişinin yerinde olmaması halinde iş arkadaşlarına veya güvenlik görevlilerine bırakılmaktadır.
Hastahanelerin, işyerlerinin ve askeri bölgelerin kuralları nedeniyle odaya veya katta kişiye çiçek teslimatı yapılamamaktadır. Buralarda görevli kişilere siparişiniz teslim edilmektedir. 
 
 
TESLİMAT YERLERİ
 
Sitemizde görmüş olduğunuz ürünlerimizin tümü İstanbul ilinin birçok bölgesine gönderilir. İstanbul dışındaki illere (Ankara, İzmir, Bursa vs.) sipariş verecekseniz. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
 
GARANTİ ŞARTLARI
Beylikduzucicekcilik.net tüm ürünlerimizde %100 ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti garantisi vermekteyiz.Ayrıca sanal mağazamızdan siparişini verdiğiniz ürünler kendi ürünlerimiz ve tasarımları bize özel ürünler olup birebir resmine bakılarak hazırlanır ve aynısı gönderilir.

Teslimat Çiçek Siparişi

Teslimat Çiçek Siparişi sayfamıza hoşgeldiniz.Teslimat ve çevresi için Online çiçek siparişi verebilir, sevdiklerinize en güzel ve en taze çiçekleri uygun fiyatlarla gönderebilirsiniz. Kategori ve Amaca &Fiyata göre sayfalarımızda özel gününüz için en doğru çiçekleri seçebilirsiniz.

Teslimat Çiçek ile hızlı ve güvenilir teslimat. Teslimatta ve çevresi için kaliteli hizmet sunan online çiçekçi ile siparişleriniz tam zamanında teslim edilmektedir. Taze ve günlük çiçekleri müşterilerine sunan online çiçekçi ile çiçek gönderende teslim alanda mutlu. Tüm sorularınız için 0212 5906061 Teslimattaki Çiçek Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.
Teslimatta Çiçekçi ile Teslimata çiçek siparişi verin.

Teslimat Çiçek Siparişi Sayfası

Teslimat Çiçekçi, Teslimat yapay canlı çiçek dükkanı Teslimata; online çiçek satan yerler mi arıyorsunuz? Öyleyse henüz Teslimat çiçekçi ile tanışmadınız demektir.Teslimat ÇİÇEKÇİ online satış sitesi ile esenyurt’te olduğu gibi İstanbul’un bir çok ilçesine hızlı kargomuz ile çiçek göndermektedir.

Teslimat çiçekçi ile siparişinizi kapıda ödeme imkanı da vardır. Siz ihtiyacınız olan çiçeği seçin ve ödeme için ister 0 – 212 – 590 60 71 numaralı telefonumuzdan isterseniz online satış sitemiz olan beylikduzucicekcilik.net‘dan bize siparişinizi geçmeniz yeterli.

Teslimata çiçek gönderme,Teslimata çiçek siparişi,Teslimatta çiçekçi ,Teslimattaki çiçekçiler,Teslimata çiçek gönder, Teslimata çiçek siparişi

Teslimat Nöbetçi Çiçekçi